top of page
Cele zawodowe

Czy czujesz, że Twoja obecna praca nie jest już satysfakcjonująca? Potrzebujesz zmiany na swojej ścieżce kariery? A może czujesz, że chcesz zostać swoim własnym szefem? Może być bardzo trudno odróżnić zmianę pracy od zmiany kariery zawodowej, co może prowadzić do niepotrzebnego stresu.  Dzięki serii kwestionariuszy i ćwiczeń, pomożemy Ci znaleźć właściwą ścieżkę kariery i określić Twoje najsilniejsze kompetencje. Po każdym spotkaniu otrzymasz "pracę domową", która pomoże nam przygotować kolejne działania.

 

Nasze podejście

 

Na początku umówimy się na spotkanie, aby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach i o tym, co chcesz osiągnąć dzięki temu programowi. Na tej podstawie dostosujemy plan działań.

 

W drugim etapie pogłębimy Twoją świadomość w odniesieniu do osobistych wartości, posiadanych cech oraz kompetencji. Sprawimy, że z innej perspektywy spojrzysz na siebie i swoje cele. W szerszym kontekście przeanalizujesz to, czym się kierujesz.

 

Ostatecznie skonfrontujemy zebrane informacje z Twoimi aspiracjami zawodowymi. Zobaczysz, w czym jesteś dobry i nad czym warto jeszcze popracować, ale przede wszystkim dowiesz się, jakie są Twoje kolejne kroki do pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego życia zawodowego.

AdobeStock_255250576_edited_edited.png
AdobeStock_255250576_edited_edited.png
AdobeStock_255250576_edited_edited.png
bottom of page