top of page
Badanie Rynku

Zastanawiasz się, do których firm aplikować? Możemy ci pomóc. Po dokładnej analizie Twojej sytuacji i oczekiwań przedstawimy Ci listę potencjalnych pracodawców, z którymi powinieneś się skontaktować i przesłać swoje CV. Czas trwania tego procesu może się różnić w zależności od branży i stopnia "złożoności" Twoich wymagań.

Poszukiwania, polegają również na znalezieniu danych kontaktowych decydentów, po stronie potencjalnego pracodawcy. Na Twoją prośbę, możemy dostarczyć listę zawierającą bezpośredni adres e-mail oraz, jeśli taki istnieje, profil internetowy wybranych przez Ciebie osób.

 

Jest to zdecydowanie najbardziej czasochłonna i niezwykle ważna czynność związana z poszukiwaniem pracy, ponieważ może ona trwać od 15 do 50 godzin. Jeśli masz mniejszy budżet, ale dysponujesz czasem, zrób to sam (DIY). Dostarczymy Ci wtedy wskazówki, jak możesz pokierować tymi poszukiwaniami.

 

 

 

Nasze podejście

 

Dokładnie poznamy Twoje oczekiwania oraz ocenimy czas potrzebny do ukończenia badania rynku potencjalnych pracodawców. Lista będzie zawierać od 25 do 75 firm, 20 headhunterów.

 

 

Po otrzymaniu listy, możesz zdecydować czy i do którego z potencjalnych pracodawców chcesz uzyskać szczegółowe dane kontaktowe. Dołożymy wszelkich starań, aby podać Ci adres e-mail oraz profil internetowy (tzn. LinkedIn), jeśli taki istnieje.

 

 

Cały proces wyszukiwania jest bardzo czasochłonny, skomplikowany i ważny dla poszukiwania pracy, co wiąże się z tym, że jego cena może okazać się bardzo wysoka. Jeśli masz mniejszy budżet i/lub wolny czas, z przyjemnością udzielimy Ci szczegółowych wskazówek i porad, jak samodzielnie przeprowadzić ten proces. Możemy również umówić się na dodatkowe spotkanie, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w poszukiwaniach.

AdobeStock_255250576_edited_edited.png
AdobeStock_255250576_edited_edited.png
AdobeStock_255250576_edited_edited.png
bottom of page