top of page
CV

Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalne, skuteczne i niepowtarzalne CV aby wyróżnić się z tłumu i zwiększyć Twoje szanse na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

NIE POZOSTAŃ NIEZAUWAŻONY !

Czy kiedykolwiek pomyślałeś, "jeśli zostałbym zaproszony na rozmowę, zostałbym wybrany na to stanowisko" ?

Masz za mały odzew po wysłaniu swojego CV ? Czy wiesz, że aż 80% aplikacji nie przechodzi nawet pierwszego etapu selekcji i przez to nie jest nawet widziane przez rekruterów ?
 

  • Ponieważ CV stało się złożonym narzędziem na bardzo konkurencyjnym rynku, nasi konsultanci napiszą dla Ciebie CV, które pozwoli wyróżnić Twój potencjał zawodowy.
     

  • Aby skompletować CV, możemy również stworzyć dla Ciebie list motywacyjny, a także Twój profil online na LinkedIn.
     

  • Dodatkowo, możemy  przetłumaczyć CV na język angielski: CV w języku angielskim jest dużym atutem w procesie rekrutacji na rynku międzynarodowym i na wyższych stanowiskach
     

Do wszystkich naszych ofert dołączamy coaching osobisty, w zależności od wyboru, drogą mailową lub telefoniczną.

Ponieważ bezpośredni kontakt jest niezbędny, aby rzeczywiście zidentyfikować mocne strony Twojej kariery zawodowej, rozmowa telefoniczna jest zawarta we wszystkich naszych ofertach. Rozmowa ta może odbyć się poza godzinami pracy (do 22.00) lub w soboty.

Aby zoptymalizować tę rozmowę, zostaniesz poproszony o wypełnienie ankiety z twoimi umiejętnościami i celami. Będzie to nasza baza wiedzy do dalszych etapów.

bottom of page